Rozmiar: 1981 bajtów


Rozmiar: 28818 bajtówJacek "bez nicka" Kowalski - Urodzony bez zbytnich okołoporodowych komplikacji w jedynym Iławskim szpitalu pierworodny syn pewnego - jeśli z perspektywy czasu oceniać - trwałego i harmonijnie ewoluującego małżeństwa. Człowiek zagmatwany wewnętrznie, stabilny na ogół zewnętrznie, bez zbędnych ceregieli pozbawiony przez Opatrzność najmniejszego nawet talentu. Osobnik w dzieciństwie lękliwy i ponad miarę małomówny, co - o małomówności teraz mowa - ciągnie się za nim po dziś dzień i raczej "nie należy żywić nadziei, iż kiedykolwiek zaskoczy lokalną choćby społeczność strzelistym monologiem, czy, dajmy na to, bogatą w rzeczowe argumenty retoryką spowitą mgiełką pewności siebie wytrawnego mówcy".
Kłopoty z barwnym i wciągającym artykułowaniem myśli, czy raczej niechęć do czynienia starań, aby artykułowaną narracją zdobywać poklask klakierów, a także kłopoty ze wzrokiem i postępująca leworęczność, nadają Jackowym zainteresowaniom kurs na fotografię, gdzie mówić można niewiele, a przy pewnej dozie nabytych umiejętności maskujących subtelnie brak talentu, można pokazać myśl nie mówiąc o niej ani słowa.
Zdobywanie umiejętności mozolnie trwa, patrzenie ociera się czasem o widzenie, a myśli kłębią się w głowie i cierpliwie czekają, aż poziom fotograficznej wiedzy ich właściciela pozwoli mu skanalizować ich nadmiar w formie dającej satysfakcje zarówno myślom, jak i estetycznym doznaniom myśli producenta.


Rozmiar: 1989 bajtów


Dane techniczne:

Wymiary
- długość- 175 metrów (570 stóp);
- szerokość- 22,8 metrów (75 stóp);
- zanurzenie- 11,5 metrów (37 stóp).

Wypornośc - na powierzchni 24,500 ton; podwodna 48,000 ton

Predkośc maksymalna - 27 węzłów (50 km/h) w zanurzeniu; 12 węzłów (22 k/h) w wynurzeniu

Rodzaj napędu - dwa reaktory OK-650 chłodzone wodą, dwie turbiny parowe, dwie siedmiopłatowe śruby napędowe, awaryjny silnik diesla

Maksymalne zanurzenie - 400 metrów (1312 stóp).

Uzbrojenie - 20xSS-N 20 Sturgeon; wyrzutnie: 2x533 (21 cali), 4x650 mm (26 cali); zapas torped i pocisków: 24 sztuki

Nazwa kodowa NATO - Tkacz
Adres do korespondencji: kontakt@phototrip.plRozmiar: 1981 bajtów

© Copyright 2005 PHOTOTRIP
Uderzające podobieństwo loga PHOTOTRIP.PL do znaku graficznego National Geographic jest celowe i z premedytacją zamierzone

Rozmiar: 1696 bajtów

Kopiowanie, użycie i rozpowszechnianie fotografii znajdujących się na phototrip.pl bez wiedzy autora - DOZWOLONE

Rozmiar: 1981 bajtów